Як я по підвалах лазив

in Ukraine on Steem2 days ago

Інколи доводиться виконувати зовсім несподівані завдання 🙂.

Одного чудового дня я як завжди прийшов на роботу, маючи намір зайнятися своїми рутинними завданнями з експертизи піднаглядного обладнання. Але щось пішло не так. Мені видали якусь сумку.

image.png

Сказали, що там є пірометр, і мені потрібно терміново їхати в місто.

Дорогою я вияснив деякі деталі. Наша ТЕЦ, окрім виробництва електроенергії, постачає тепло в місто. Хоча більшість споживачів давно перейшла на індивідуальне опалення, є ще будинки, де цього не зроблено. В одному із таких будинків одна пенсіонерка написала скаргу, що в неї у квартирі холодно. Виявилося, що мене включили до складу комісії, яка зобов’язана перевірити чи належним чином подається теплоносій до будинку.

Прибувши на місце, я зустрівся з іншими членами комісії. Всі без винятку були жінками старшого віку. Представниця управляючої компанії, яка обслуговує будинок, повідомила нам, що межа розподілу відповідальності між ТЕЦ і їхньою компанією знаходиться у підвалі.

Почувши це, я поглянув на будинок. Переді мною стояв п’ятиповерховий дім, побудований за часів радянської окупації. Одне уявлення про те, в якому стані підвали в таких будинках, викликали в мене непереборне бажання повернутися в офіс. Проте, інші члени комісії, були сповнені рішучості. Вони, наче всюдиходи, миттєво увійшли в повністю темний підвал.

Тим часом я хотів хоча б ознайомитися з приладом, який мені дали, тому залишився ззовні і розпакував сумку.


Зрештою я теж спустився у підвал. Там у повній темряві я побачив трьох бабок, які наче шахтарі, присвічували собі телефонами і рухалися вперед. Я зробив те саме. Спочатку я був приємно здивований, бо підвал був сухий і тут навіть не смерділо. Як для такого старого будинку, це рідкість. Але моя радість була недовгою. Я помітив, що всі члени комісії зупинилися. Коли я підійшов, то побачив, що перед нами розкинулося ціле озеро.

Далі ніхто з жінок іти не хотів, тому довелося мені робити це самому. Я чалапав водою. Зайве казати, що я зовсім не був готовий до такого завдання і був одягнений у чистий новий одяг, який тепер став далеко не таким чистим. Перше, що я виявив, це те, що теплоносій (гаряча вода) замість текти у батареї, витікає у підвал. Не ввесь, звичайно. Далі мені довелося перелазити через якісь труби, шукати острівці, щоб не набрати води... Одним словом, це був серйозний квест.

Нарешті я добрався до межі розподілу і заміряв температуру.

image.png

На вулиці було -6 градусів, а температура теплоносія +59 градусів, що відповідало всім нормам. І заради цього мені треба було лізти в якийсь мокрий і темний підвал!

Після цього ми ще склали акт обстеження і на цьому моя неординарна місія була завершена. Просто пригода якась 😃.

Sort:  
 2 days ago 

Переді мною стояв п’ятиповерховий дім, побудований за часів радянської окупації.

Вперше зустрів фразу "Радянська окупація" та вона настільки геніальна що вона відразу стала фавориткою і замінила всі синоніми.

Там у повній темряві я побачив трьох бабок, які наче шахтарі, присвічували собі телефонами і рухалися вперед.

Десь так міг починатись еротичний фільм жахів...

 2 days ago 

Вперше зустрів фразу "Радянська окупація" та вона настільки геніальна що вона відразу стала фавориткою і замінила всі синоніми.

Чого ж, я її точно вживав у своїх дописах, бо це так і було. Нас окупували, бо ми програли війну. Зараз знову чергова спроба зробити це. Думаю, тут пора поламати цю систему і головне завдання - зберегти державність.

 yesterday 

Справді, я також зустрічаю цю фразу то там, то тут. Варто постійно (і буду старатися) вживати саме таке формулювання: не "за часів СРСР", а "в період радянської окупації". Одразу розставляє багато крапок над "і".

 22 hours ago 

Я чомусь раніше не потрапляв взором на цю фразу, або вона пролітала повз мою увагу. А на цей раз прямо таки врізалась . Спрацював якийсь тумблер який в повній мірі дозводлив зрозуміти емкість фрази "радянська окупація".