Developer Delegation Day (DDD)
Думаю зайве казати наскільки програмісти є важливими для розвитку блокчейну і додатків, які функціонують на його основі. Без них починається стагнація і застій. Свого часу через великий розкол більшість програмістів покинули Steemit та перейшли у Hive. Ми досі відчуваємо наслідки цього.
Багато хто вважає, що у Steem і досі ніхто нічого не розвиває, не створює нових додатків, не впроваджує нові функції. Але насправді це не так. З того часу, як я приєднався до цієї платформи, а це 3,5 роки, тут повільно знову закипає життя. Просто зараз ведеться розробка ряду доволі важливих проектів з великим потенціалом. Так, наразі немає команди, яка б могла створити щось настільки революційне, щоб привернути увагу всього світу, але це навряд чи під силу абсолютній більшості блокчейнів.
Для того, щоб підтримати розробників, показати їм нашу увагу, один із старожилів Steemit із США @remlaps кілька місяців тому запропонував нову ініціативу під назвою Developer Delegation Day (DDD). Коротко суть проекту полягає в наступному:
5 числа кожного місяця учасники спільноти делегуватимуть 5 STEEM Power (SP) розробнику Steem на свій вибір. Ця регулярна підтримка допомагає підтримувати та стимулювати розробників, які стануть основою екосистеми Steem.
Я публікую свій вибір сьогодні, 4-го числа, для того, щоб розповісти вам про цю ініціативу. Можливо завтра хтось із української спільноти також захоче долучитися. Потенційно, якщо долучаться тисячі авторів, розробники матимуть відчутний стимул для своєї роботи.
Отже, перший розробник, який отримає мої 5 SP, це сам @remlaps. Він регулярно працює над оновленням своїх додатків до браузера:
- Steem Conversation Accelerator (SCA). Розширення для браузера, призначене для покращення нашого досвіду роботи на платформі Steem шляхом надсилання сповіщень у браузері, коли в блокчейні Steem відбуваються цікаві дії.
- Steem Curation Extension. Це розширення для браузера виділяє публікації Steemit, які рекламуються шляхом спалювання SBD або які спалюють винагороди, спрямовуючи їх до облікового запису @null.
- Steem Follower Checker. Розширення для браузера, яке аналізує середню репутацію та силу мережі підписників для облікового запису Steem.
- Він регулярно публікує безцінні статистичні аналізи блокчейну Steem.
Другий розробник - @the-gorilla (Великобританія). Тут все просто - він розробляє новий інтерфейс Steemit, а на мою думку це необхідно, щоб продемонструвати всьому світу, що проект не просто живий, а й розвивається. Крім того, @the-gorilla є невтомним борцем з плагіатом та іншими зловживаннями, які повільно знищують цю платформу. Він також розробив і підтримує безцінний для кураторів інструмент.
Третій розробник - @moecki (Німеччина). Він є свідком, але ніяк не може потрапити в топ-20 через те, що його бачення розвитку платформи не полягає у банальному зароблянні якомога більшої кількості грошей будь-яким способом, а у соціальній взаємодії, ручній курації, написанні цікавих дописів і т. д. Він підтримує альтернативний інтерфейс, який часто ставав у нагоді, коли не працював основний. Тут також є значно досконаліший пошук дописів: https://moecki.online/. @moecki є прихильником вдосконалення коду шляхом регулярних хардфорків, але поки ми далекі від цього.
Мої делегування здійснено:
Отже, якщо комусь це цікаво, то можете до завтра подумати і зробити свій вибір. Ви багато не втратите, а розробники отримають свою порцію уваги. 🙂
Делегую. Буду орієнтуватися на Вас, бо сама в цьому поки не дуже розібралася
Клас! Це чудово, що ви підтримуєте ініціативу.
Вже делегувала 😉
Увага тим, хто щось робить, і справді потрібна. Тому і я делегую.
Дякую за інформування спільноти, Олегу!
Thank you very much for your appreciation.
Thank you for developing Steemit 💪
Дякую. Значить я не марно писав допис 😃
Thank you very much. I appreciate your support. 😀
Thank you for the delegation, and especially for supporting the #ddd initiative. Fingers crossed that it continues to grow.🤞
Та й не легко програмістам, коли є купа роботи, а на вид ніби ніяких змін для користувачів, котрі дивляться на інерфейс і думають: "А там вони зробилили, наче й нічого".
Цікаво, чим корисний https://raptor.in.ua, якщо не бере до уваги змінні для клубі.
Це написано у нашій спільноті:
50% свої доходів, тобто 50% SP йде автоматично і залежно від випуску монет, то інколи треба продати SBD та частину теж відправити або коли комбіновано 50% ліквідної винагороди комбіновано випускається у STEEM та SBD. Так там до уваги не береться, що Steem Power автоматично зараховується, будучи 50% від надходжень. Як тоді куратори зрозуміют, який клуб, якщо не показує правильно? Або з мого боку немає правильного розуміння.
Колись молодий я створив цей сайт і написав статтю про кожного хижого птаха, який зустрічається в Україні. Це був сайт зі значно кращим дизайном, ніж зараз. Деякий час цей сайт був основним джерелом інформації про хижих птахів України. Але час минав і всі статті з нього були скопійовані на десятки інших сайтів. Крім того, прийшов момент, коли сайт потрібно було ґрунтовно переробляти, бо його потрібно було переводити на новий двигун. Я не мав ані часу, ані бажання на це. Все ж, зібравшись, я перевів його на новий двигун, але всі сторінки, крім головної, змінили свої адреси. Гугл мав наново індексувати сайт. Ймовірно алгоритм визначив ці сторінки як неоригінальні, бо десь приблизно рік він відмовлявся їх індексувати. Сайту не було в пошуку, відвідуваність була близькою до нуля. Відтак у мене не було бажання працювати над його дизайном, тим більше, що я в цьому далеко не профі.
Потім до мене звернувся the-gorilla. Йому потрібен був сервер, де б він міг розмістити свій інструмент з визначення клубів. Для цього якнайкраще знадобився, сервер, на якому розміщено сайт https://raptor.in.ua. Ось така історія.
При визначенні клубного статусу мова йде лише про ліквідні винагороди. Тобто ви отримали за статтю 10 SP і 10 STEEM. 10 SP автоматично підсилюють ваш акаунт, на них не варто навіть звертати увагу. Для того, щоб бути в клубі вам потрібно підсилити 5 своїх ліквідних STEEM, а 5 ви можете вивести на біржу.
Інструмент з визначення клубного статусу аналізує тільки ваші ліквідні винагороди.
Але зараз клубний статус не є таким визначальним фактором, як раніше. У кураторів більше немає вимоги голосувати лише за тих, хто в клубі. Хоча клуб завжди дасть вам певну перевагу в отриманні підтримки.
Я навіть боюсь виходити з клубу 50/50.
Без підтримки кураторів винагороди на біржі занадто мізерні 😬
Хоча дивлячись на SP який можна виводити, хоть і частково, але в разі чого це все ж добре виручає. Я все ж дивлюся на платформу як заробіток.
Бо в декреті без роботи якось не дуже легко з двома дітьми.
І дивлячись на це як на додатковий заробіток.... Я згадую як почалась війна ми поїхали до Литви витративши на дорогу усі наші заощадження. А коли були там то дальні родичі чоловіка. Але на роботу не там не брали маму бо ніхто не хотів брати жінку 50+, а моїй Танюші було 7 місяців і бабуся по стану здоров'я не дуже могли з нею впоратися. Тож і я на повний день як не могла нікуди піти працювати. Оформлення допомоги для біженців затримали на чотири місяці там, тому що тягли з документами на мою доньку. І хоча ми приїхали туди без чоловіків трьома сім'ями, але не отримали допомоги ніхто поки не зробила документи на доньку.
Тож чотири місяці не було роботи в Запоріжжі у чоловіка. І ми там були без грошей. Тож я усюди їздила по гуманітаркам щоб отримати якісь картки на продукти на 20 євро один раз навіть на 50.
І зараз дивлячись на платформу steem думаю наскільки би нам було легше якби ми мали змогу щось виводити на біржу дякуючи платформі та своїм дописам.
Але також я розумію наскільки важливо розвивати платформу. І спільноту в якій ми пишемо. Також я розумію що я підказала ідею до реєстрації у платформі своїм близьким. Тож людей додалося, а значить що треба розширитися так щоб робити більше делегації в спільноту 😂
Я писала у hive теж. Бо у hive зареєструватися було легше ніж steemit🙁
Потім українська спільнота пригрозила мені щоб я писала у якоїсь однієї платформі. Чесно кажучи я не розумію яка може бути ворожнеча між українськими спільнотами у платформах 🙁
Але все ж мені здається що steemit більш надійний та перспективний варіант платформи.
Прикро тільки те, що hive як криптовалюта чомусь дорожче ніж steem, а ось нещодавно пряма різниця була вдвічі 😳
Я також розумію потребу у розвитку платформи. І теж хочу допомогти. Ось поки старша в садку може вийде почитати ідеї в дописах розробників 😁
А якщо 5 steem відправлені цього місяця будуть не п'ятого числа а пізніше?
Ось все зрозуміло, а ось як працює @null читаю вже не в перше і якось все одно в голову не вкладається
Остовбиніти. А я ще й думала чого під дописом Андрія був дивний коментар з запитанням чим steemit краще за hive, що сюди всі потікали 😅
Ну якось дивно. Я ж нічого поганого не писала.
Тим паче дописи зовсім різні з різними фотографіями. Все ж таки цей мій час і мій труд. А мене потім почали дизлайкати настільки, що мої винагороди дорівнювалися нулю 🙁
Неприємно. Але дякую що steemit більш дружній🤗
Мене теж спалили як відьму на багатті.
На тому ж багатті що і мене?)
Та не важливо. Депортували то депортували, значить така доля, там немає права на помилку. Написав 4 рядки вірша, вказав імʼя автора. Не вказав джерело, тому що тобі здавалося , що імʼя автора це вже джерело, тебе спалили і ти вже нічого не зміниш.
Донк Кіхот був великим макароном. Жив на заході квадратного озера. Мав дружину із довгими косами. Трьох синів, двох дочок, двох сватів і чьотирьох братів. Всі брати акробати, виступають в цирку "Трохи не потрібної інформації". Ранчо Кіхота також стало притулком для милих і пухнастих зайчиків. Там також жили хитрі миші дуже ласі до сиру. Було їх аж семеро шерстяних клубків. Отож коли сир злежувався, брався пліснявою та зеленів, вони усім скопом пробирались до нього та влаштовували гулянку. Один нишпорка із цієї компарнії, мутував і жив понад дві сотні років, а потім спутався із однією щурихою. Був у них синочок, який удостоївся честі виховувати черепашок нінзя, бо його батько жив у самого Бруса Лі й дечому навчився та передав нащадку. А коли Джекі Чана разом із його качаном замовили до США через Аліекспрес, щоб він знімався у кіно, то зі Снікерса повипадали всі горіхи. Коли від дізнався, що SP не вважають доходом, а мабуть божественним приходом.))
В інформаційній довідці спільноти (на момент використання матеріалу у цитаті) мова йде про 50% від доходу, якийй направляється в заморозку, адже Steem Power теж дохід і міжнародне економінчне право теж сприймає це як дохід, як і логічний стан речей.
Значить у спільноті це не вказано. Ніде не вказано. Де ж тоді правда? Особливо цікаво це виглядає на фоні інформації, наданої вами раніше, про те що для кулубу 5050 потрібно 75% відп роданого SBD переводити в SP, а там здається щей ліквідного STEEM нараховували ( це коли вперше з'явився SBD за моєї каденції на платфома :). То де ж правда? Ящо SP це не доход, то Місяць (супутних планети Земля), це пів кавуна?
__
Ох це мене й повеселило)) ☀️
Це ключове слово. Очевидно той хто писав довідку саме для української спільноти не надав значення цим деталям. Є багато англомовних дописів на цю тему, наприклад цей. І там чітко сказано:
Далі навіть наведено приклад:
Гадки не маю як ви нарахували, що вам потрібно підсилювати 75% SBD. Щось з математикою не дуже. Ви отримуєте за допис SP і SBD. SBD конвертуєте у STEEM і половину підсилюєте. Іншу половину виводите на біржу. Все дуже просто і зрозуміло.
В мене й з головою не дуже))) Що є то є, але це не привід займатись дискримінацією індивідуальних особливостей.
Значить по порядку все стає на свої місця:
Найсмішніше те, що за весь цей час так ніхно й не нагадав, що в мене була позаклубна і самообманна діяльність))))
Дякую)))☀️
0.00 SBD,
0.14 STEEM,
0.14 SP
Ви б написали це
Вам треба написати це в шапку профілю, а то Ваша діяльність викликає негатив, та якби Ви відразу представили нам свій діагноз, думаю люди б не реагували на вас з агресіє, розуміючи що це хвороба.
Я не мав на меті вас образити. Коли я це писав, то в моїй голові це звучало кумедно, наче ми ніяк не можемо дійти до правильного результату.
Нарешті я зрозумів, що саме вас вводило в оману. Коли я був куратором, то саме це спричиняло найбільшу плутанину. Люди масово помилялися, вважаючи, що вони в клубі 5050, але при цьому вони виводили всі ліквідні нагороди і не отримували підтримки. Тоді щодо цього були строгі правила.
Не такий він вже й пан 😆
Ніхто і не повинен лізти не у свої справи. Steemit - вільна платформа, де кожен може займатися чим бажає, лише не шахрайством. Хочете бути в клубі - будьте. Не хочете - ваше право. Раніше куратори не голосували за тих, хто не в клубі. Тепер такого обмеження нема. Якщо вам вдалася класна і цікава публікація, ніщо не спинить куратора від того, щоб її підтримати 🙂.
Окрім того, що це мене розвеселило, щей вдалось посміятись над собою. ))) Проте то й нагадування))
Це саме кураторів і стосувалось.
0.00 SBD,
0.05 STEEM,
0.05 SP