Конкурс з української мови
Вчора був важливий день для моєї дитини. Як і минулого року, вона брала участь у другому етапі з української мови імені Петра Яцика. Дитина довго готувалася до цього, вчителька проводила з нею додаткові заняття, вдома ми також приділяли особливу увагу українській мові. Я б ніколи не навантажувала дитину додатково, але вчителька сама помітила, що Даринці добре дається цей предмет і ось вона вже вдруге представляє свою школу на районному рівні.
Місце проведення конкурсу було тим самим, що і минулого року. Це була 11 школа в Калуші. Ми вже знали куди їхати і гадали, що все пройде так як раніше. Однак, приїхавши до школи, ми відразу помітили, що щось змінилося. На величезній парковці не було жодного вільно місця, на в’їзді на подвір’я школи була поліція, а дітей, батьків і вчителів було значно більше.
Увійшовши в приміщення, я взагалі розгубилася. Було надзвичайно людно, дітей було багато і було помітно, що вони не місцеві. Як виявилося, формат проведення конкурсу зазнав змін і на цьому етапі брали участь діти не тільки калуської міської громади, а з усього району. Це означає, що були діти не тільки з Калуша і навколишніх сіл, а також і з Долини, Рожнятова, Болехова і навіть з віддалених гірських населених пунктів, найбільшим з яких є Перегінське. Ми дізналися, що учасників з четвертих класів є 76, тобто в Даринки аж 75 конкурентів. Біля школи стояли десятки автобусів, які привезли дітей. Мені вдалося сфотографувати лише незначну частину.
Дітей запросили в актову залу, де відбулася невелика церемонія відкриття. Вони слухали вступне слово від різних важливих людей, в тому числі від міського голови. На фото він саме щось розповідає:
Потім дітей повели по класах, де вони мали писати свої роботи. Учасників з четвертих класів розділили на чотири групи і повели в різні класи. Доступ для батьків туди заборонений, тому я з іншими батьками залишилася чекати на коридорі. Але і тут було нововведення. Завуч школи наполегливо попросив нас зійти на перший поверх. Не знаю навіщо таке придумали, але Даринка не взяла із собою телефон і я хвилювалася, що вона в чужій школі не буде знати куди йти.
Мені, як і всім іншим батькам, довелося зійти на перший поверх. Там були чудові різдвяні декорації і я зробила кілька фотографій.
Мені було неспокійно на душі, я дуже хвилювалася за дитину. Не через те, що мені потрібне високе місце. Я хвилювалася, бо дитина вклала в підготовку багато праці, вона в мене дуже відповідальна. А конкурс - це конкурс. Тут діти завжди відчувають певний тиск, це значний стрес для них, особливо для таких маленьких діток, які навчаються у четвертому класі.
Всього конкурс складається з двох частин і на кожну відведено по півгодини. Але я знала, що моя дитина вийде швидше, вона завжди намагається все виконати за якомога коротший проміжок часу.
Так і сталося. Даринка вийшла з конкурсу другою. Вони виглядала дуже втомленою. Ми зібралися і поїхали додому. Дорогою я її розпитувала як і що вона написала. Судячи з її відповідей, вона відповіла на питання добре, а складання твору для неї ніколи не було проблемою. Думаю результат її участі буде хороший, але зважаючи на кількість учасників, надто розраховувати на призове місце ми не будемо. Тепер головне - це хороший відпочинок 🙂.
Thank you for supporting @wox-helpfund
Your post is manually rewarded by the
World of Xpilar Community Curation Trail
BottoSTEEM OPERATED AND MAINTAINED BY XPILAR TEAM
BottoSteem
Robust Automations on STEEM Blockchain using the Power of AI
https://steemit.com/~witnesses vote xpilar.witness
"Become successful with @wox-helpfund!"
If you want to know more click on the link
https://steemit.com/@wox-helpfund ❤️
Curated by: @sergeyk
Як говорять головне приймати участь